Tein

Webová stránka značky: Tein
 

Společnost TEIN byla založena v roce 1985 a začala vyrábět OEM  pro výrobce automobilů, než v roce 1990 uvedla na trh produkty pod svou vlastní značkou s tlumiči typu H. V roce 1995 společnost uvedla na trh první výškově stavitelné tlumiče (typu H2), své první snížené pružiny(S-Tech) v roce 1996, poté se na světovém trhu náhradních dílů stala skutečnou známkou zavedením elektronického systému řízení podvozku en 2002. EDFC.

Dnes je sortiment výrobků TEIN obrovský a je určen pro řidiče, kteří chtějí jezdit se sportovním vybavením bez ztráty jízdního komfortu, a také pro profesionální závodníky, kteří hledají maximální výkon bez kompromisů.

Řada podvozků TEIN je navržená tak, aby vyhovovala všem účelům, skládá se z street Basis/Advance, Flex, Mono Sport/Racing, Super Racing/Drift, Typ HG... Tyto sady podvozků umožńují použití na silnici, dráze, drift nebo rally. Pro přesné nastavení výšky jízdy a na většine modelů je vestavěno kolečko pro nastavení tuhosti s 16 úrovněmi, horní uložení s gumovými pouzdry nebo kulové klouby (s nastavením odklonu) a kompatibilní se systémy EDFC.

Žádné produkty od výrobce Tein nebyly nalezeny....